منو کاربری و دسترسی ها
پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با ما

از هر بازدید کننده وب سایت تان درآمد کسب کنید ! برگشت به لیست مقاله ها

  • تمامی مدیران و و بمسترها با مفهوم پاپ آپ آشنا هستند اما تفاوت پاپ آپ هوشمند یا پاپ آپ های معمولی در این است که علاوه بر نمایش پاپ آپ هنگام ورود کاربر به سایت، تا 3 بار در روز مجددا پاپ آپ هوشمند ظاهر شده و وب سایت جدیدی را به کاربر نمایش می دهد. همچنین این سامانه از کاربر می خواهد تا 5 ثانیه در صفحه پاپ آپ باقی بماند.
    این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

برای فعالیت در این بخش، شما باید صاحب یک وب سایت و یا وبلاگ باشید. برای شروع کار، لطفا وارد حساب کاربری تان شده و به منو "کسب درآمد از نمایش پاپ آپ و تبلیغ »» دریافت کد نمایش پاپ آپ هوشمند و کسب درآمد" مراجعه نمایید. آدرس وب سایت تان را از طریق سربرگ " ثبت وب سایت جدید " ثبت نمایید. فقط آدرس اصلی وب سایت و یا وبلاگ قابل قبول خواهد بود، لطفا از وارد کردن آدرس صفحات داخلی وب سایت، خودداری نمایید. تمامی وب سایت های ثبت شده در کمتر یک روز کاری بررسی شده و در صورتی که جزو وب سایت های غیرمجاز نباشند، تایید خواهند شد. پس از تایید وب سایت، می توانید کدهای مربوط به تبلیغات پاپ آپ هوشمند را در وب سایت تان قرار داده و از هر بازدیدکننده وب سایت تان درآمد کسب نمایید. ارزش هر بار نمایش 30 تا 100 ریال ( ضرب عدد 100 در ضریب همکاری ) محاسبه می شود.

پاپ هوشمند برای هر کاربر تنها یک بار نمایش داده می شود تا مزاحمتی برا کاربران ایجاد نکند. در صورتی کاربر بیش از 30 دقیقه در وب سایت شما حضور داشته باشد، پاپ آپ هوشمند مجددا پس از 30 دقیقه ظاهر شده و یک تبلیغ جدید را نمایش خواهد داد. به عبارت ساده تر هر 30 دقیقه امکان کسب درآمد مجدد از طریق یک آی پی میسر خواهد بود. در هر بار نمایش پاپ آپ هوشمند، یک وب سایت جدید و متفاوت نمایش داده می شود.

نظرات کاربراننظری برای نمایش یافت نشد، شما اولین نظر را ارسال کنید !

برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


افزایش ورودی گوگل و استفاده از ابزار کارآمد Google search Console