منو کاربری و دسترسی ها
پشتیبانی، مشاوره و ارتباط با ما

وضعیت پرداخت و امکان کسب درآمد سه برابر در صورت واریز عایدی به حساب ارزش همکاری برگشت به لیست مقاله ها

  • کاربر در هنگام ثبت وب سایت و یا وبلاگ خود از طریق فیلد آبشاری ″وضعیت پرداخت″ می تواند تعیین نماید درآمد کسب شده به ازای هر بار کلیک روی تبلیغ ها ( بنری و یا پستی )، به حساب جاری وی شارژ شود یا به حساب ارزش همکاری. در صورت شارژ مبلغ به حساب ارزش همکاری، عایدی کاربر با ضریب سه برابر شارژ خواهد شد.
    این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

برای کسب درآمد از میترا نت، شما باید صاحب یک وب سایت و یا وبلاگ باشید. برای شروع کار، لطفا پس از ورود به حساب کاربری و مراجعه به منو "کسب درآمد از نمایش پاپ آپ و تبلیغ »» دریافت کد نمایش تبلیغ باکس و پست و کسب درآمد" آدرس وب سایت تان را ثبت نمایید. تمامی وب سایت های ثبت شده در کمتر یک روز کاری بررسی شده و در صورتی که جزو وب سایت های غیرمجاز نباشند، تایید خواهند شد. پس از تایید وب سایت، می توانید کدهای مربوط به تبلیغات بنری و یا پستی را در وب سایت تان قرار دهید. در هنگام ثبت وب سایت، گزینه ای تحت عنوان "وضعیت پرداخت" نیز برای کاربر نمایش داده می شود.

برای فیلد "وضعیت پرداخت" دو گزینه تعریف شده است. در صورت انتخاب گزینه "درآمد به حساب جاری شارژ شود" به ازای هر کلیک صحیح، مبلغ 500 تا 1،500 ( ضرب عدد 1،500 در ضریب همکاری ) به حساب جاری کاربر شارژ خواهد شد اما در صورت انتخاب گزینه "درآمد به حساب ارزش همکاری شارژ شود" به ازای هر کلیک 1،500 تا 4،500 ریال ( معادل سه برابر حالت اول :: ضریب عدد 4،500 در ضریب همکاری ) به حساب ارزش همکاری کاربر شارژ خواهد شد. به این ترتیب کاربران می توانند به صورت رایگان و تنها با قرار دادن کدهای نمایش تبلیغات در وب سایت و یا وبلاگ خود، حساب ارزش همکاری شان را شارژ کرده و با ضریب همکاری بالاتر فعالیت نمایند.

نظرات کاربراننظری برای نمایش یافت نشد، شما اولین نظر را ارسال کنید !

برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


از هر بازدید کننده وب سایت تان درآمد کسب کنید !